Interiérové dekorácie podľa znamenia zverokruhu (2. časť)

V minulom článku sme sa pozreli na 1. časť pre Interiérové dekorácie podľa znamenia zverokruhu. Naše zaujímavosti sa vám páčili, preto tu máme aj druhú časť článku.

Panna

Panna a lev sú v niečom podobní. Potrpia si na luxusných doplnkoch, no na rozdiel od leva panna stavia na kvalite bez nápadnej výraznosti. Dom panny tak môže na prvý pohľad vyzerať stroho. No druhý pohľad napovie, že si potrpí na nadčasové zariadenie a vysoko kvalitné doplnky. Robí jej radosť obklopiť sa vecami, ktoré budú slúžiť celý život.

Škorpión

Škorpión je znamením lásky a vášne, čo sa nezaprie ani pri bytových doplnkoch. Vinotéka je pre neho centrom obývačky. Rovnako tiež baldachýn v spálni. Sviečky na stole musia byť, aby sa cítil romanticky každý večer. Škorpión je milovník aj labužník v jednom. A robí mu dobre obklopovať sa vecami, ktoré kultivujú jeho telesný hedonizmus.

Strelec

Strelci majú radi voľný priestor, otvorené miestnosti a panoramatické výhľady. Najradšej by všetky okná nahradili tými francúzskymi. Čo sa týka priestoru, potrebujú ho veľa a doplnky zásadne tie, ktoré im rozširujú obzory. Exotika, netradičné materiály a kúsky zo sveta, to je presne to, čo majú radi pri sebe.

Kozorožec

Kozorožec sa zamiluje vždy do domu na kopci. Pokojne aj na samote. Je to typ, ktorému pohladí dušu tradícia, vintage, starožitné materiály. Ak niekde zavetrí kreslo po starej mame, bude prvý, kto si ho zreštauruje. Je to skrátka milovník vecí s históriou a tradíciou.

Vodnár

Ich hobby, vášňou a skutočným domovom je smart home. Milujú technológie, inovácie a novinky. V domácom prostredí majú radi doplnky, na ktoré iní pozerajú ako na vymoženosti. Oni si ich radi užívajú. Teší ich byť dizajnovo a technicky na špici.

Ryby

Plážová pohoda. Hojdacia sieť v obývačke, malý záhon byliniek aspoň na parapete, alebo balkóne. Batikované vankúše a ľanové prestieranie. Plážový a vidiecky štýl od podlahy až po lustre sú presne to, s čím toto znamenie rezonuje.

Foto: unsplash.com