Interiérové dekorácie podľa znamenia zverokruhu (1. časť)

Vedeli ste, že hviezdy ovplyvňujú náš vnútorný mikrosvet? Dokonca určujú aj to, ako chceme mať zariadený domov. Zistili ste už, čo je pre vás to pravé v obývačke, spálni alebo kúpeľni? Ak nie, tento článok vám to prezradí.

Baran

Ľudia v znamení barana zbierajú oveľa radšej skúsenosti ako veci. Čo z toho vyplýva? Že oveľa častejšie stavajú na doplnky vlastnoručnej výroby než aby si vyplnili priestor niečím tuctovým. To, čo si vyrobia sami, alebo dostanú ako ručnú prácu do daru, si rozhodne vážia viac ako čokoľvek kúpené. Hoci by to aj bolo značkové.

Býk

Toto znamenie je inšpirované prírodou. Býci majú radi prírodné motívy, no najkrajšou dekoráciou domácnosti je pre nich kus prírodniny donesenej priamo z lesa. Lakovaná hľuza koreňa, pník, kameň, ktorý poslúži ako ozdoba. To všetko sú detaily, ktoré býka urobia šťastným.

Blíženec

Obľubuje dekorácie, ktoré spríjemnia život s priateľmi. Čajový servis na čajový večierok mu robí radosť na pohľad, aj keď nie je s priateľmi. Knihy, ktoré mu prinášajú pekné chvíle a spomienky, to všetko sú pre blíženca super doplnky. Ak ho spájajú s niečím živým a zážitkami.

Rak

Raky si potrpia na kuchyňu. Sú radi, keď môžu pripraviť raňajky svojej polovičke a sú majstri v servírovaní. Na to však potrebujú aj tie správne inštrumenty. Potrpia si na kvalitné spotrebiče, servis, poháre a šálky. Veď vychutnávanie kávy z pekného porcelánu pohladí dušu.

Lev

Lesklé, kovové a luxusné. Na takéto doplnky si potrpí zasa lev. Umelecké originály sú u neho varené – pečené. Cíti sa však dobre aj v obkolesení luxusných materiálov. Levovi koluje v krvi kúsok snobizmu. No a ten si rád užije každý deň u seba doma.

Foto: unsplash.com