Ako na čistú záhradu? 5 dobre mienených rád vám s tým pomôže

Bojujete proti burine? Unavuje vás stále sa opakujúce vytrhávanie buriny a ničenie machu? Na to sú účinnými pomocníkmi odstraňovače buriny, ktoré disponujú rotačnou hlavicou s kefou. Vaše kolená a chrbát ocenia najmä tie odstraňovače, ktoré majú teleskopickú rukoväť. Stačí presunúť štetinovú hlavicu nad burinu.

Voľnosť pohybu bez kábla

Tam, kde nie je elektrická zásuvka, oceníte viacúčelové vysávače s pohonom na batérie, ktoré sa vďaka nasávacej hadici, ako aj inteligentnej klipovej podlahovej hubici postarajú o dokonalú čistotu.

Najnovšie modely majú patrónový filter na vysávanie aj mokrej špiny, funkciu fúkania, odnímateľnú rukoväť na priame upevňovanie príslušenstva, držiak nasávacej trubice a podlahovej hubice a zatvárací systém Pull’n’Push.

Tlakové čistenie

Príchodom jari je potrebné vyčistiť záhradné stroje, nábytok či dlažbu. Ako na to tak, aby to bolo čo najjednoduchšie? Stačí, ak zapojíte hadicu tlakového čističa a môžete začať. Pri výbere sa zamerajte na kompaktné usporiadanie čerpadla, motora a batérie, ktoré zaručí ľahké držanie v ruke, a príslušenstvo, ako sú plošné čističe a pracovné nadstavce. Vďaka nim je parný čistič flexibilnejší.

Foto: unsplash.com