Konečne bude vaša záhrada krásna bez väčšej námahy

Všetci ľudia, ktorí vlastnia dokonca aj tú najmenšiu záhradku vedia, že v týchto mesiacoch je v nej najviac roboty. Preto určite uvítajú čokoľvek, čo im prácu uľačí. S účinnými pomocníkmi budete mať aj bez väčšej námahy krásne zastrihnuté kríky, hustý trávnik a čistú dlažbu bez machu a buriny.

Jarné znovuzrodenie pre trávnik

Vertikutátor zabezpečí korienkom lepší prístup k živinám, vlahe, slnku aj vzduchu. Tie najúčinnejšie sú vybavené 15 dvojitými nožmi, 14 dvojitými prevzdušňovacími pružinami, ergonomickým sklopným držadlom a systémom 2 v 1 – vertikutácia aj prevzdušnenie – vďaka čomu budete mať v lete na záhrade hustý zelený koberec.

Kosenie je hračka

Ľahké obratné akumulátorové kosačky na trávu urobia z kosenia hru. Kosačky disponujú systémom 2 v 1, ktorý umožňuje vybrať si, či sa pokosená tráva pozbiera do záchytného koša alebo sa rozmetá ako prírodné hnojivo po trávniku. Na čisto pokosený trávnik bez rozdrvených stebiel trávy je dôležitý dobre nabrúsený oceľový nôž, na pohodlné držanie tela výškovo nastaviteľná vodiaca tyč.

Spravte si zo záhrady oázu pokoja

Nie ste spokojný s tým, ako to momentálne vyzerá vo vašej záhrade? Nebojte sa chopiť šance a premeňte ju na oázu pokoja a radosti. Pri menšej prerábke vám prácu uľahčí aj minibager alebo iné pracovné stroje, s ktorými dosiahnete želaný účinok rýchlejšie.

Foto: unsplash.com